Teresin príbeh

Teresa mávala veľké problémy s hypoglykémiou a v najťažších chvíľach dokonca strácala vedomie. Získajte viac informácií o tom, ako sa Terese podarilo získať kontrolu vďaka inzulínovej pumpe.

SKUTOČNÉ PRÍBEHY

PREHRAŤ VIDEO

Teresin príbeh

Lepšia kontrola vďaka pumpe od roku 2012

Keď mi diagnostikovali diabetes, bolo to naozaj ťažké. Viac krát denne som si injekčne podávala inzulín a neustále som mala stavy hypoglykémie. Niekedy to bolo také zlé, že som dokonca stratila vedomie. Hnevalo ma to, pretože som študovala na univerzite a nedokázala som sa sústrediť. Bolo to hrozné. Nedokázala som svoj diabetes zvládnuť, preto som sa s podporou môjho lekára rozhodla vyskúšať inzulínovú pumpu. Teraz inzulínovú pumpu mám a teším sa, že mám všetko pod kontrolou. Zlepšila mi život, keďže ma zbavila vážnych problémov s hypoglykémiou. Môžem úprimne vyhlásiť, že dnes už neovláda diabetes mňa, ale ja ovládam diabetes.

- TERESA

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.