Zákaznícka podpora

Aktualizácia softvéru

NOVÝ CareLink™ Personal odosielací modul  - bez JAVA Odosielajte svoje dáta, aby ste sa ľahšie stali partnerom pre Vášho lekára.


Váš prvý krok pre lepšie porozumenie diabetu.

Použite tento návod, ktorý Vás krok za krokom prevedie jednorazovou inštaláciou odosielacieho modulu na počítači, z ktorého budete odosielať svoje údaje. Začnite s odosielaním údajou do CareLink™ Personal. Môžete tiež sledovať náš kanál na YouTube.

 

 

 

O: Čo sa stalo s Java?

Java je softvér tretej strany, ktorý pracuje v prehliadačoch (iné softvéry tretích strán). Existujú časté aktualizácie medzi Java a prehliadačmi. Niektoré súčasné prehliadače už nepodporujú Java. Pre zvýšenie komfortu odosielania údajov bola navrhnutý nový postup. Stále je k dispozícii odosielanie údajov pomocou Java, ak si to želáte.

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.