Guidov príbeh

Prečítajte si poučný príbeh Guida o dôsledkoch nedostatočnej liečby a rozhodnutí skoncovať s komplikáciami spôsobenými diabetom. 

SKUTOČNÉ PRÍBEHY

PREHRAŤ VIDEO

Guidov príbeh

Lepšia kontrola vďaka pumpe od roku 2005

Keď som bol tínedžer, bol som na intenzifikovanom inzulínovom režime, pretože som si myslel, že tak diabetes ľahšie skryjem. Bol som hlúpy a nestaral som sa o svoje hodnoty glykémie. Reguloval som ich naozaj veľmi veľmi zle. Nakoniec mi diagnostikovali nekrobiózu a retinopatiu. Potom som si uvedomil, že chcem vidieť svoje deti dospievať a že musím získať lepšiu kontrolu. A inzulínová pumpa mi to umožnila. Teraz sú moje hodnoty glykémie stabilné a pumpa mi umožňuje vybrať si medzi životom s dlhodobými komplikáciami a bez nich. Vybral som si to druhé.

- GUIDO

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.