Jonnyho príbeh

Jonnymu diagnostikovali diabetes 1. typu, keď mal 15 rokov. Zistite, ako Jonny udržiava hodnoty glykémie pod kontrolu pomocou inzulínovej pumpy.

SKUTOČNÉ PRÍBEHY

PREHRAŤ VIDEO

Jonnyho príbeh

Lepšia kontrola vďaka pumpe od roku 2004

Diabetes 1. typu mi diagnostikovali, keď som mal 15. Keď som sa to dozvedel, chcel som zistiť, čo vlastne diabetes je. Chcel som vedieť, čo musím spraviť, aby som mohol žiť tak, ako predtým. Proaktívny prístup je veľmi dôležitý, pretože úsilie, ktoré venujete pochopeniu tohto ochorenia priamo ovplyvní vašu schopnosť regulovať ho a zlepšiť kvalitu vášho života. Pri diagnostikovaní diabetu môžete získať množstvo informácií, vrátane tých o inzulínovej pumpe, ktorá vám uľahčí život a pomôže získať kontrolu

- JONNY

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.