NAŠE PRODUKTY

GUARDIAN™ CONNECT

GUARDIAN™
CONNECT

VIAC VEDIEŤ,
MENEJ HÁDAŤ

AKO POMÁHA KONTROLOVAŤ VÁŠ DIABETES

Ak máte diabetes, spoločnosť Medtronic vám môže aspoň trochu uľahčiť život. Hodnoty glukózy namerané senzorom si môžete kontrolovať pomocou aplikácie Guardian Connect od spoločnosti Medtronic – stačí pritom len pohľad na váš iPhone - kedykoľvek a kdekoľvek.

Pomocou aplikácie Guardian Connect si môžete okamžite skontrolovať hodnoty glukózy namerané senzorom a sledovať svoje aktivity na iPhone alebo iPod Touch, kompatibilnom mobilnom zariadení. Rýchlym pohľadom na displej telefónu zistíte svoju momentálnu hodnotu glukózy nameranú senzorom a jej vývoj. Ale to ešte nie je všetko. Jednoduchým spôsobom môžete nastaviť upozornenia pri vysokých a nízkych hodnotách a zbaviť sa obáv s istotou, že aplikácia vás upozorní na hroziacu hypo- alebo hyperglykémiu.

Čo ešte? Informácie o hodnotách glukózy môžete jednoducho zdieľať aj s rodinou alebo priateľmi. Môžu dokonca dostávať SMS správy, ak hodnoty klesnú pod cieľový rozsah. S aplikáciou Guardian Connect sa budete cítiť bezpečne a môžete si bez obáv vychutnávať každý moment.

JEDNODUCHO
SA ZAČNITE
HRAŤ
S APLIKÁCIOU
GUARDIAN CONNECT
KLIKNITE NA iPhone A BLIKAJÚCE IKONY,
ABY STE ZISTILI, AKO APLIKÁCIA FUNGUJE

VÝHODY POUŽÍVANIA GUARDIAN CONNECT

Získate informácie o svojom glukózovom profile a zistíte, ako vaše každodenné aktivity ovplyvňujú vývoj hodnôt.

Môžete si diskrétne skontrolovať hodnoty glukózy jednoduchým pohľadom na iPhone. Hodnoty sa každých 5 minút automaticky odosielajú do mobilného telefónu.

Môžete dostávať prispôsobené upozornenia, ak sa hodnota glukózy zvyšuje, klesá alebo približuje k vopred stanoveným hraničným hodnotám.

Môžete jednoducho sledovať svoje aktivity a príjem sacharidov a inzulínu.

Vaša rodina alebo priatelia môžu na diaľku sledovať vaše hodnoty glukózy v reálnom čase, čo prispeje k pocitu bezpečia. Alebo sa môžete rozhodnúť, že budú dostávať upozornenia vo forme SMS správ len v prípade hypoglykémie.

Ak si injekčne podávate inzulín viackrát denne (MDI), Guardian Connect vám pomôže získať dokonalú kontrolu nad situáciou.

Vieme, že život s diabetom môže byť občas zložitý a inokedy bezproblémový. Niekedy zase prídu chvíle, kedy nič nefunguje, nech sa akokoľvek snažíte. A práve v týchto momentoch vám môže pomôcť aplikácia Guardian Connect. Hodnotu glukózy si môžete skontrolovať kdekoľvek, kedykoľvek a bez extra vpichov navyše. Stačí jeden rýchly pohľad na mobilný telefón a viete, či je vaša hodnota glukózy v cieľovom rozsahu a či má stúpajúcu alebo klesajúcu tendenciu. Čo môže byť pohodlnejšie a jednoduchšie ako pohľad na telefón?

Budete mať tiež možnosť nastaviť si upozornenia, aby ste vedeli, či sa blížite k hypo- alebo hyperglykémii, aby ste mohli včas zareagovať.

PRE KOHO JE URČENÁ?

Aplikácia Guardian Connect je najnovšou inováciu od spoločnosti Medtronic na kontinuálne monitorovanie glukózy. Využíva 3 prvky: tenký senzor, malý plastový vysielač pripojený k senzoru a aplikáciu Guardian Connect na zariadení iPhone alebo iPod Touch.

Nový systém Guardian Connect využíva senzor Enlite na kontinuálne meranie hodnôt glukózy. Komunikuje s malým vysielačom, ktorý každých 5 minút automaticky odosiela informácie o nameraných hodnotách glukózy do telefónu prostredníctvom technológie Bluetooth. Môžete si tak jednoducho a diskrétne kontrolovať svoje hodnoty.

Okrem toho máte možnosť automaticky preniesť všetky údaje do softvéru CareLink Diabetes Management a zdieľať tak namerané hodnoty glukózy s rodinou, priateľmi alebo opatrovateľmi v reálnom čase. Ak dostanete upozornenie o klesajúcich hodnotách glukózy, dostane ho aj vaša rodina a priatelia. Systém CareLink môžete dokonca nastaviť tak, aby v reálnom čase generoval bezplatné SMS správy pre vašich blízkych.

CHCETE SA DOZVEDIEŤ, AKO TO FUNGUJE?


Guardian™ Connect CGM Systém

iOS

11.4, 11.4.1, 12.0, 12.1, 12.2, 12.3

iPhone

5s, 6, 6+, 6S, 6s Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR

iPod Touch

6th generation

iPad

5, 6, Air, Air 2, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Pro (9.7"), Pro (10.5"), Pro (12.9"), Pro 2 (12.9")

Android 7

Samsung Galaxy S7, S7 Edge, S8, S8+, A5 (2016 & 2017), S9, S9+

Android 8

Samsung Galaxy S7, S7 Edge, S8, S8+, A5 (2017), S9, S9+

Android 9

Samsung Galaxy S8, S8+, S9, S9+, S10, S10+, S10e, Xiaomi Mi Mix 2S*, Sony Experia XZ2Compact*, LG G8*, Huawei P30*

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.