Anneli, Martinina dcéra

Získajte viac informácií o tom, ako Anneli a jej matka Martina pomocou inzulínovej pumpy opäť získali kontrolu nad diabetom.

SKUTOČNÉ PRÍBEHY

Anneli, Martinina dcéra

Lepšia kontrola vďaka pumpe od roku 2011

Keď Anneli diagnostikovali diabetes 1. typu, mojou prvou myšlienkou bolo, že chcem, aby náš život zostal nezmenený – plný zábavy a smiechu, bez toho, aby sme museli neustále rozmýšľať nad hladinami inzulínu. Lekárka a sestrička v nemocnici ma presvedčili, že inzulínová pumpa pomôže Anneli dosiahnuť lepšiu kontrolu – a lepší život. A mali pravdu!  V priebehu rokov sme sa spolu zúčastnili ženských bežeckých pretekov, preleteli okolo sveta a dokonca si vyskúšali lyžovanie v Laponsku. Vďaka pumpe MiniMed Veo, ktorá pomohla Anneli získať lepšiu kontrolu, opäť môžeme robiť všetko, čo chceme.

- MARTINA

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.