Vitajte na Môj MiniMed Care Blog, nájdete tu informácie ohľadom diabetu a tiež príbehy a skúsenosti iných ľudí s diabetom. Kliknite pre navigáciu na jednotlivé témy: Diabetes tipy & triky, Životný štýl, Produkty a Jedlo & Nápoje. All posts in category: Produkty

Spoločnosti Medtronic a Tidepool spolupracujú na vývoji systému automatizovanej inzulínovej pumpy na manažment diabetu

Začíname spolupracovať so spoločnosťou Tidepool na vývoji interoperabilného systému automatizovanej inzulínovej pumpy. 
Čítať ďalej

NOVÁ VEĽKÁ ŠTÚDIA PREVENCIE HYPOGLYKÉMIÍ

Nová štúdia demonštruje schopnosť inzulínovej pumpy Minimed™ 640G s technológiou SmartGuard™   znižovať výskyt hypoglykémií v porovnaní so samotnou pumpou bez použitia senzora.
Čítať ďalej

RADY A TIPY PRE LEPŠIU STAROSTLIVOSŤ O BATÉRIU VAŠEJ PUMPY

Výstraha „Slabá batéria“ sa na displeji vašej pumpy môže objaviť práve vtedy, keď to očakávate najmenej, napríklad pred spaním. Tí, ktorí inzulínovú pumpu používajú dlhé roky, to už poznajú. Prinášame vám užitočné tipy, ako batériu pumpy používať a lepšie sa o ňu starať.  
Čítať ďalej

Button Error/ Unresponsive Keypad (Chyba tlačidla/nereagujúca klávesnica)

Náš prieskum ukazuje, že hlásenia Chyba tlačidla/Nereagujúca klávesnica (Button Error/ Unresponsive Keypad) patria medzi najčastejšie problémy, ktoré môžu mať používatelia so svojou inzulínovou pumpou.
Čítať ďalej

Jarné upratovanie: Inzulínová pumpa a CGM

Jar je konečne tu! Mnohí z nás sa pustili do jarného upratovania. My si však myslíme, že jarné upratovanie by mohlo byť aj dobrou príležitosťou zistiť, ako správne  čistiť inzulínovú pumpu a zariadenia pre kontinuálne monitorovanie glukózy - CGM.   
Čítať ďalej

TIPY AND TRIKY, AKO ZVLÁDNUŤ CUKROVKU POČAS SVIATOČNÉHO HODOVANIA

Prichádza obdobie najkrajších sviatkov roka a  väčšina z nás má sklony k väčšiemu  príjmu jedál a nápojov ako zvyčajne. Na rady o zdravej výžive zvyčajne zabúdame.
Čítať ďalej

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.