Vitajte na Môj MiniMed Care Blog, nájdete tu informácie ohľadom diabetu a tiež príbehy a skúsenosti iných ľudí s diabetom. Kliknite pre navigáciu na jednotlivé témy: Diabetes tipy & triky, Životný štýl, Produkty a Jedlo & Nápoje. All posts in category: Tipy & Triky

HLAVNÉ OTÁZKY O KALIBRÁCII

Dnes sme požiadali Tash – vedúcu špecialistku na podporu liečby v StartRight team – aby sa podelila o svoje hlavné tipy na kalibráciu. Vďaka dlhoročnej praxi v práci s cukrovkou má skúsenosť s pomocou rôznym typom ľudí s ich jedinečnými potrebami.  Dúfame, že sa vám tieto tipy zídu!
Čítať ďalej

5 RÁD AKO NAJLEPŠIE VYUŽIŤ INZULÍNOVÚ PUMPU

Radi by sme vám poskytli 5 tipov, ako čo najlepšie využiť vašu inzulínovú pumpu
Čítať ďalej

LETNÉ NÁVŠTEVY PLÁŽE S PUMPOU MINIMED 640G

Ako si čo najviac užiť tohtoročné leto? Náš MiniMed Care tím uvádza zopár užitočných rád, ktoré vám pomôžu lepšie používať inzulínovú pumpu MiniMed 640G a prežiť krásne letné mesiace. 
Čítať ďalej

4 tipy na organizáciu zásob pre liečbu cukrovky

Možno sa to už stalo aj vám: ste presvedčení, že máte v zásuvke nejaké zásoby pre prípad núdze, príde nedeľa ráno a nečakane treba vymeniť infúznu súpravu a zásobník.
Čítať ďalej

Tipy na zimné obdobie: 7 rád, ako si zachovať zdravie v studenom zimnom období

Ďakujeme Mirande Lowery, CDE, RD, za to, že priniesla 7 rád, ako kontrolovať diabetes aj v období, keď klesnú teploty.    
Čítať ďalej

Reálny život s diabetom: keď vám každé číslo pripadá ako známka v škole

Neujdeme pred tým – zakaždým, keď si kontrolujeme krvný cukor, pri pohľade na výsledok máme neodbytný pocit, že nás údaj na displeji hodnotí. 
Čítať ďalej

TIPY PRE LETNÉ OBDOBIE: ZÍSKAJTE ČO NAJVIAC

S príchodom leta dostávame veľké množstvo otázok, ako by ste mali čo najlepšie používať svoju infúznu súpravu a kam zaviesť glukózový senzor. Je to rušné obdobie roka, zvyčajne s množstvom vody, potu a dokonca aj piesku. Máme pre vás skvelé tipy, ktoré vám pomôžu lepšie sa pripraviť na leto!    
Čítať ďalej

STAROSTLIVOSŤ O CHODIDLÁ PRI CUKROVKE

Keď máte cukrovku, je dôležité, aby ste sa dobre starali o svoje chodidlá. Ste totiž náchylnejší na problémy s chodidlami, pretože cukrovka môže poškodiť vaše nervy a znížiť prítok krvi do chodidiel. Certifikovaná odborníčka na starostlivosť o chodidlá pri cukrovke a klinická manažérka spoločnosti...
Čítať ďalej

Stránky

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.