Vitajte na Môj MiniMed Care Blog, nájdete tu informácie ohľadom diabetu a tiež príbehy a skúsenosti iných ľudí s diabetom. Kliknite pre navigáciu na jednotlivé témy: Diabetes tipy & triky, Životný štýl, Produkty a Jedlo & Nápoje.

ZAVEDENIE RUTINY - CELOROČNÁ STAROSTLIVOSŤ O SEBA PRI DIABETE

Čo by ste mali vedieť o harmonograme starostlivosti o seba, keď máte diabetes a liečite sa inzulínom? Ako často by ste mali navštíviť lekára? Aké testy a kontroly sa zvyčajne vykonávajú?
Čítať ďalej

Doplnky výživy pri diabete

Ťažkosti, ktoré pacienti zažívajú pri kontrole svojho diabetu môžu v mnohých prípadoch viesť k pocitom frustrácie z nedostavenia okamžitých výsledkov napriek úsiliu, alebo k túžbe rýchleho zlepšenia, aby mali motiváciu pokračovať v liečbe. 
Čítať ďalej

Rady pre diabetikov pred chirurgickým zákrokom

Napriek diabetu je možné podstúpiť nevyhnutný chirurgický zákrok na zlepšenie zdravia a operácia môže prebehnúť úplne bezpečne a bez komplikácií. 
Čítať ďalej

HLAVNÉ OTÁZKY O KALIBRÁCII

Dnes sme požiadali Tash – vedúcu špecialistku na podporu liečby v StartRight team – aby sa podelila o svoje hlavné tipy na kalibráciu. Vďaka dlhoročnej praxi v práci s cukrovkou má skúsenosť s pomocou rôznym typom ľudí s ich jedinečnými potrebami.  Dúfame, že sa vám tieto tipy zídu!
Čítať ďalej

VAMI INŠPIROVANÉ TIPY NA SVIATKY: 5 SPÔSOBOV ZVLÁDANIA CUKROVKY POČAS TOHTOROČNÝCH VIANOC

Vianočné sviatky sú obdobím roka, keď trávime chvíle s našimi blízkymi, a obdobím rôznych tradícií. Kým každodenné zvyky sú v tomto období často iné, zvládanie cukrovky zostáva rovnaké. Aby sme vám pomohli pripraviť sa, dali sme dokopy zoznam spôsobov, ktoré vám pomôžu osláviť a užiť si sviatky a...
Čítať ďalej

5 VECÍ, KTORÉ MA NAUČIL ŽIVOT S CUKROVKOU A CELIAKIOU

Zvyknúť si na život s cukrovkou môže byť náročné, predovšetkým, keď je reč o tom, čo by ste mali jesť a ako môže výber potravín ovplyvniť hladinu glukózy. Pridajte k tomu ešte aj celiakiu, a všetko, čo zjete, bude váš každodenný život ovplyvňovať ešte viac. Dnes sme poprosili Caru, vyslankyňu pre...
Čítať ďalej

Zuzkin príbeh

Môj život s diabetom sa začal veľmi skoro, náhle, bez akéhokoľvek upozornenia. 
Čítať ďalej

Spoločnosti Medtronic a Tidepool spolupracujú na vývoji systému automatizovanej inzulínovej pumpy na manažment diabetu

Začíname spolupracovať so spoločnosťou Tidepool na vývoji interoperabilného systému automatizovanej inzulínovej pumpy. 
Čítať ďalej

Stránky

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.