Vitajte na Môj MiniMed Care Blog, nájdete tu informácie ohľadom diabetu a tiež príbehy a skúsenosti iných ľudí s diabetom. Kliknite pre navigáciu na jednotlivé témy: Diabetes tipy & triky, Životný štýl, Produkty a Jedlo & Nápoje.

NAŠA INŠPIRÁCIA – CYRIL

Diabetes a triatlon. Dozviete sa viac o Cyrilovom živote s diabetom a o tom, ako našiel v cyklistike svoj liek, ktorý mu pomáha čeliť každodenným výzvam.
Čítať ďalej

Cesta okolo sveta s diabetom 1. typu: Michael DiFiore

Rozhodol sa cestovať po svete a zároveň publikovať vlastné zážitky so zvládaním diabetu 1. typu počas svojej cesty okolo sveta až do Indie
Čítať ďalej

4 tipy na organizáciu zásob pre liečbu cukrovky

Možno sa to už stalo aj vám: ste presvedčení, že máte v zásuvke nejaké zásoby pre prípad núdze, príde nedeľa ráno a nečakane treba vymeniť infúznu súpravu a zásobník.
Čítať ďalej

TEHOTENSTVO A PUMPA – MAMA S DIABETOM PRVÉHO TYPU

Petre diagnostikovali diabetes 1. typu, keď mala 14 rokov, a dokázala ho dobre kontrolovať injekciami, kým neotehotnela. Teraz Petra používa inzulínovú pumpu a CGM a cíti sa zdravá a plná energie.     
Čítať ďalej

Meditácia pre väčší duševný pokoj

Nemôžeme zmeniť, čo sa nám v živote stane, môžeme však ovplyvniť, ako k tomu pristúpime. Prečítajte si tipy pre meditáciu, ktoré vám prinášame. 
Čítať ďalej

Tipy na zimné obdobie: 7 rád, ako si zachovať zdravie v studenom zimnom období

Ďakujeme Mirande Lowery, CDE, RD, za to, že priniesla 7 rád, ako kontrolovať diabetes aj v období, keď klesnú teploty.    
Čítať ďalej

RADY A TIPY PRE LEPŠIU STAROSTLIVOSŤ O BATÉRIU VAŠEJ PUMPY

Výstraha „Slabá batéria“ sa na displeji vašej pumpy môže objaviť práve vtedy, keď to očakávate najmenej, napríklad pred spaním. Tí, ktorí inzulínovú pumpu používajú dlhé roky, to už poznajú. Prinášame vám užitočné tipy, ako batériu pumpy používať a lepšie sa o ňu starať.  
Čítať ďalej

Reálny život s diabetom: keď vám každé číslo pripadá ako známka v škole

Neujdeme pred tým – zakaždým, keď si kontrolujeme krvný cukor, pri pohľade na výsledok máme neodbytný pocit, že nás údaj na displeji hodnotí. 
Čítať ďalej

Stránky

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.