Vitajte na Môj MiniMed Care Blog, nájdete tu informácie ohľadom diabetu a tiež príbehy a skúsenosti iných ľudí s diabetom. Kliknite pre navigáciu na jednotlivé témy: Diabetes tipy & triky, Životný štýl, Produkty a Jedlo & Nápoje.

Každodenný život s cukrovkou: Keď je každé číslo ako známka v škole

Nemôžeme si pomôcť. S každým meraním glykémie sa nevyhnutne dostaví pocit, že toto číslo určuje našu hodnotu. Dáva nám najavo, že sme v tom nepatrnom okamihu dňa boli skvelí alebo naopak, že sme zlyhali na celej čiare.
Čítať ďalej

Frekvencia výmeny infúznych súprav a zásobníkov MiniMed: Odporúčania a rady

Podľa klinických dôkazov je ideálne vymieňať infúzne súpravy a zásobníky každé 2 až 3 dni. Niekedy môže byť ťažké spomenúť si, že treba súpravu vymeniť. Prečítajte si tento článok od Mel. Podelí sa v ňom s vami o užitočné rady, ktoré jej osobne pomáhajú.   
Čítať ďalej

Vyhorení z diabetu: Prečo je to úplne normálny jav a ako mu predchádzať

Nasleduje vás všade. Je s vami, keď sa ráno zobudíte. Keď si robíte raňajky. Keď idete do práce. Keď robíte v práci prezentáciu. Keď idete do fit centra. Keď sa snažíte dobre si zacvičiť. Je s vami, keď večeriate, keď idete spať, a dokonca vás v noci zobúdza, keď chce, aby ste ho nakŕmili alebo mu...
Čítať ďalej

Jarné upratovanie: Inzulínová pumpa a CGM

Jar je konečne tu! Mnohí z nás sa pustili do jarného upratovania. My si však myslíme, že jarné upratovanie by mohlo byť aj dobrou príležitosťou zistiť, ako správne  čistiť inzulínovú pumpu a zariadenia pre kontinuálne monitorovanie glukózy - CGM.   
Čítať ďalej

TIPY AND TRIKY, AKO ZVLÁDNUŤ CUKROVKU POČAS SVIATOČNÉHO HODOVANIA

Prichádza obdobie najkrajších sviatkov roka a  väčšina z nás má sklony k väčšiemu  príjmu jedál a nápojov ako zvyčajne. Na rady o zdravej výžive zvyčajne zabúdame.
Čítať ďalej

Užitočné tipy na zvládanie strachu, úzkosti a obáv kvôli hypu

Rosie Walker (RN, BSC (Hons) a MA (Ed)
Čítať ďalej

Úsilie o dokonalosť pri cukrovke: Stanovte si realistické ciele, ktoré dokážete dosiahnuť!

Autorka: Ginger Vieira
Čítať ďalej

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.