Vitajte na Môj MiniMed Care Blog, nájdete tu informácie ohľadom diabetu a tiež príbehy a skúsenosti iných ľudí s diabetom. Kliknite pre navigáciu na jednotlivé témy: Diabetes tipy & triky, Životný štýl, Produkty a Jedlo & Nápoje.

HLAVNÉ OTÁZKY O KALIBRÁCII

Dnes sme požiadali Tash – vedúcu špecialistku na podporu liečby v StartRight team – aby sa podelila o svoje hlavné tipy na kalibráciu. Vďaka dlhoročnej praxi v práci s cukrovkou má skúsenosť s pomocou rôznym typom ľudí s ich jedinečnými potrebami.  Dúfame, že sa vám tieto tipy zídu!
Čítať ďalej

VAMI INŠPIROVANÉ TIPY NA SVIATKY: 5 SPÔSOBOV ZVLÁDANIA CUKROVKY POČAS TOHTOROČNÝCH VIANOC

Vianočné sviatky sú obdobím roka, keď trávime chvíle s našimi blízkymi, a obdobím rôznych tradícií. Kým každodenné zvyky sú v tomto období často iné, zvládanie cukrovky zostáva rovnaké. Aby sme vám pomohli pripraviť sa, dali sme dokopy zoznam spôsobov, ktoré vám pomôžu osláviť a užiť si sviatky a...
Čítať ďalej

5 VECÍ, KTORÉ MA NAUČIL ŽIVOT S CUKROVKOU A CELIAKIOU

Zvyknúť si na život s cukrovkou môže byť náročné, predovšetkým, keď je reč o tom, čo by ste mali jesť a ako môže výber potravín ovplyvniť hladinu glukózy. Pridajte k tomu ešte aj celiakiu, a všetko, čo zjete, bude váš každodenný život ovplyvňovať ešte viac. Dnes sme poprosili Caru, vyslankyňu pre...
Čítať ďalej

Zuzkin príbeh

Môj život s diabetom sa začal veľmi skoro, náhle, bez akéhokoľvek upozornenia. 
Čítať ďalej

Spoločnosti Medtronic a Tidepool spolupracujú na vývoji systému automatizovanej inzulínovej pumpy na manažment diabetu

Začíname spolupracovať so spoločnosťou Tidepool na vývoji interoperabilného systému automatizovanej inzulínovej pumpy. 
Čítať ďalej

5 RÁD AKO NAJLEPŠIE VYUŽIŤ INZULÍNOVÚ PUMPU

Radi by sme vám poskytli 5 tipov, ako čo najlepšie využiť vašu inzulínovú pumpu
Čítať ďalej

NOVÁ VEĽKÁ ŠTÚDIA PREVENCIE HYPOGLYKÉMIÍ

Nová štúdia demonštruje schopnosť inzulínovej pumpy Minimed™ 640G s technológiou SmartGuard™   znižovať výskyt hypoglykémií v porovnaní so samotnou pumpou bez použitia senzora.
Čítať ďalej

DIABETES 1. TYPU MI NEZABRÁNI DOSIAHNUŤ TO, ČO CHCEM

Grahamovi zistili diabetes 1. typu v roku 2001, rok potom, ako sa kvalifikoval v karate na majstrovstvá sveta v Španielsku. 
Čítať ďalej

Stránky

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.