Aktualizovali sme zásady ochrany osobných údajov. Tu môžete nájsť poslednú aktualizáciu. X

Vitajte na Môj MiniMed Care Blog, nájdete tu informácie ohľadom diabetu a tiež príbehy a skúsenosti iných ľudí s diabetom. Kliknite pre navigáciu na jednotlivé témy: Diabetes tipy & triky, Životný štýl, Produkty a Jedlo & Nápoje.

RADY A TIPY PRE LEPŠIU STAROSTLIVOSŤ O BATÉRIU VAŠEJ PUMPY

Výstraha „Slabá batéria“ sa na displeji vašej pumpy môže objaviť práve vtedy, keď to očakávate najmenej, napríklad pred spaním. Tí, ktorí inzulínovú pumpu používajú dlhé roky, to už poznajú. Prinášame vám užitočné tipy, ako batériu pumpy používať a lepšie sa o ňu starať.  
Čítať ďalej

Reálny život s diabetom: keď vám každé číslo pripadá ako známka v škole

Neujdeme pred tým – zakaždým, keď si kontrolujeme krvný cukor, pri pohľade na výsledok máme neodbytný pocit, že nás údaj na displeji hodnotí. 
Čítať ďalej

Inzulínová pumpa pre mňa znamená úplnú nezávislosť!

Petra je typická tínedžerka, až na to, že jej v útlom veku diagnostikovali cukrovku. Zistite, ako Petra a jej mama Anna žili s cukrovkou, keď Petra vyrastala, a aké pozitívne skúsenosti im to prinieslo.
Čítať ďalej

TIPY PRE LETNÉ OBDOBIE: ZÍSKAJTE ČO NAJVIAC

S príchodom leta dostávame veľké množstvo otázok, ako by ste mali čo najlepšie používať svoju infúznu súpravu a kam zaviesť glukózový senzor. Je to rušné obdobie roka, zvyčajne s množstvom vody, potu a dokonca aj piesku. Máme pre vás skvelé tipy, ktoré vám pomôžu lepšie sa pripraviť na leto!    
Čítať ďalej

STAROSTLIVOSŤ O CHODIDLÁ PRI CUKROVKE

Keď máte cukrovku, je dôležité, aby ste sa dobre starali o svoje chodidlá. Ste totiž náchylnejší na problémy s chodidlami, pretože cukrovka môže poškodiť vaše nervy a znížiť prítok krvi do chodidiel. Certifikovaná odborníčka na starostlivosť o chodidlá pri cukrovke a klinická manažérka spoločnosti...
Čítať ďalej

9 RÁD, AKO ČO NAJLEPŠIE VYUŽIŤ NÁVŠTEVU U LEKÁRA

Niekedy sa mi zakrúti hlava zo všetkého, čo musím každý deň zvládnuť. Niektoré veci súvisia s bežným životom, často však majú do činenia s cukrovkou. Mám na pleciach toľko vecí, ktoré súvisia s každodennou starostlivosťou...  
Čítať ďalej

Čo takto dať si cukrík pri všetkých nečakaných poklesoch cukru?

Dnes s vami zdieľame ďalší blog od Katie Janowiak, ktorá pracuje pre Medtronic Foundation – filantropické rameno našej spoločnosti. Tentoraz nás Katie zavedie späť do čias svojich vysokoškolských štúdií na univerzite Michigan State University a humorným spôsobom nám ukáže dôležitosť predvídania a...
Čítať ďalej

Button Error/ Unresponsive Keypad (Chyba tlačidla/nereagujúca klávesnica)

Náš prieskum ukazuje, že hlásenia Chyba tlačidla/Nereagujúca klávesnica (Button Error/ Unresponsive Keypad) patria medzi najčastejšie problémy, ktoré môžu mať používatelia so svojou inzulínovou pumpou.
Čítať ďalej

Stránky

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.