Aktualizovali sme zásady ochrany osobných údajov. Tu môžete nájsť poslednú aktualizáciu. X

Vitajte na Môj MiniMed Care Blog, nájdete tu informácie ohľadom diabetu a tiež príbehy a skúsenosti iných ľudí s diabetom. Kliknite pre navigáciu na jednotlivé témy: Diabetes tipy & triky, Životný štýl, Produkty a Jedlo & Nápoje.

TEHOTENSTVO A PUMPA – MAMA S DIABETOM PRVÉHO TYPU

Petre diagnostikovali diabetes 1. typu, keď mala 14 rokov, a dokázala ho dobre kontrolovať injekciami, kým neotehotnela. Teraz Petra používa inzulínovú pumpu a CGM a cíti sa zdravá a plná energie.     
Čítať ďalej

Meditácia pre väčší duševný pokoj

Nemôžeme zmeniť, čo sa nám v živote stane, môžeme však ovplyvniť, ako k tomu pristúpime. Prečítajte si tipy pre meditáciu, ktoré vám prinášame. 
Čítať ďalej

Tipy na zimné obdobie: 7 rád, ako si zachovať zdravie v studenom zimnom období

Ďakujeme Mirande Lowery, CDE, RD, za to, že priniesla 7 rád, ako kontrolovať diabetes aj v období, keď klesnú teploty.    
Čítať ďalej

RADY A TIPY PRE LEPŠIU STAROSTLIVOSŤ O BATÉRIU VAŠEJ PUMPY

Výstraha „Slabá batéria“ sa na displeji vašej pumpy môže objaviť práve vtedy, keď to očakávate najmenej, napríklad pred spaním. Tí, ktorí inzulínovú pumpu používajú dlhé roky, to už poznajú. Prinášame vám užitočné tipy, ako batériu pumpy používať a lepšie sa o ňu starať.  
Čítať ďalej

Reálny život s diabetom: keď vám každé číslo pripadá ako známka v škole

Neujdeme pred tým – zakaždým, keď si kontrolujeme krvný cukor, pri pohľade na výsledok máme neodbytný pocit, že nás údaj na displeji hodnotí. 
Čítať ďalej

Inzulínová pumpa pre mňa znamená úplnú nezávislosť!

Petra je typická tínedžerka, až na to, že jej v útlom veku diagnostikovali cukrovku. Zistite, ako Petra a jej mama Anna žili s cukrovkou, keď Petra vyrastala, a aké pozitívne skúsenosti im to prinieslo.
Čítať ďalej

TIPY PRE LETNÉ OBDOBIE: ZÍSKAJTE ČO NAJVIAC

S príchodom leta dostávame veľké množstvo otázok, ako by ste mali čo najlepšie používať svoju infúznu súpravu a kam zaviesť glukózový senzor. Je to rušné obdobie roka, zvyčajne s množstvom vody, potu a dokonca aj piesku. Máme pre vás skvelé tipy, ktoré vám pomôžu lepšie sa pripraviť na leto!    
Čítať ďalej

STAROSTLIVOSŤ O CHODIDLÁ PRI CUKROVKE

Keď máte cukrovku, je dôležité, aby ste sa dobre starali o svoje chodidlá. Ste totiž náchylnejší na problémy s chodidlami, pretože cukrovka môže poškodiť vaše nervy a znížiť prítok krvi do chodidiel. Certifikovaná odborníčka na starostlivosť o chodidlá pri cukrovke a klinická manažérka spoločnosti...
Čítať ďalej

Stránky

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.