Guzmán, Esterin syn

Guzmánovi zistili diabetes 1. typu keď mal 6 rokov. Získajte viac informácií o tom, ako mu inzulínová pumpa pomáha žiť aktívnym životom.

SKUTOČNÉ PRÍBEHY

PREHRAŤ VIDEO

Guzmán, Esterin syn

Lepšia kontrola vďaka pumpe od roku 2010

U Guzmána sa diabetes prejavil, keď mal len 6 rokov. Prvé 2 roky bol liečený pomocou intenzifikovaného inzulínového režimu. Bolo to náročné obdobie, keďže Guzmán mal s pichaním injekcií veľký problém.  Potom nám v nemocnici navrhli, aby sme začali používať inzulínovú pumpu MiniMed Veo a už čoskoro sme si uvedomili, že tento spôsob regulácie hodnôt glykémie je oveľa lepší a pohodlnejší. Guzmán teraz robí všetko tak, ako ostatné deti: pláva, hrá futbal a svoj najobľúbenejší šport, basketbal. Inzulínová pumpa jednoducho zlepšila život celej rodine.

- ESTER

Obsah tejto webovej lokality a všetky uvedené informácie slúžia len pre vašu informáciu a nemôžu v žiadnom prípade nahradiť odborné zdravotné poradenstvo, diagnostiku ani liečbu. Príbehy pacientov sú osobnými skúsenosťami špecifickými pre konkrétneho pacienta. Reakcie na liečbu sa môžu u jednotlivých pacientov líšiť. Informácie o diagnóze a liečbe vždy prekonzultujte so svojím lekárom a uistite sa, že im rozumiete a dôsledne ich dodržiavate. Spoločnosť Medtronic odmieta zodpovednosť za prípadné ujmy alebo škody priamo alebo nepriamo spôsobené alebo údajne spôsobené informáciami uvedenými na tejto webovej lokalite. Zoznamy indikácií, kontraindikácií, predbežných opatrení, výstrah a možných nežiaducich účinkov nájdete v návode na použitie produktu.

© 2016 Medtronic International Trading Sarl™. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tejto webovej lokality sa nesmie reprodukovať ani používať v žiadnej forme a žiadnym spôsobom bez súhlasu spoločnosti Medtronic International Trading Sarl.

MiniMed, Bolus Wizard, SMARTGUARD, Guardian, Enlite a CareLink sú ochrannými známkami spoločnosti Medtronic, Inc. a jej dcérskych spoločností. Inc. CONTOUR je ochranná známka spoločnosti Bayer Healthcare LLC.